10/07/2013
Cztery medale przywieźli reprezentanci „Lubonia” Skomielna Biała z Mistrzostw Polski MTB rozegranych w dniach 4 - 7 lipca 2013 roku w Żerkowie. Takim samym osiągnięciem może pochwalić się tylko zawodowa grupa 4F Racing Team z wychowanką „Lubonia” Moniką Żur w składzie. Zapraszamy do zobaczenia fotorelacji z mistrzostw.


02/07/2013
Cztery tytuły Mistrza Małopolski, jeden Vice Mistrzowski oraz dwa II Vice Mistrza Małopolski przypadły w udziale naszym reprezentantom podczas Mistrzostw Małopolski MTB rozegranych 30 czerwca w naszej miejscowości. Była to jednocześnie czwarta eliminacja tegorocznej Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz 3 edycja Pucharu Szlaku Solnego o Puchar Wójta Gminy Lubień. Zawody zgromadziły na starcie ponad 250 zawodników z całej Polski. Fotorelacja z wyścigu w Galerii.


Zakręciliśmy krakowskim Rynkiem!
13/06/2013
Dwa z trzech Srebrnych Pierścieni Krakowa przypadły w udziale młodym reprezentantom KS „Luboń” Skomielna Biała podczas zawodów rozegranych 12 czerwca w ramach Wielkiej Gali Rowerowej poprzedzającej rozpoczęcie Małopolskiego Wyścigu Górskiego. Na rundzie wokół krakowskiego Rynku znakomicie spisał się Maciej Handzel w gronie 10 latków, który jako trofeum zwycięzcy zdobył okazały puchar i pierwszy w jego dorobku Srebrny Pierścień Krakowa. Pasjonujący przebieg miała rywalizacja w kategorii żak. Ostatecznie po zaciętym finiszu Łukasz Marszałek uplasował się na drugim miejscu a Sabina Wierzycka na trzecim, będąc najwyżej sklasyfikowaną dziewczynką. W tej samej kategorii na szóstym miejscu finiszował Jakub Żaczek. Kolejny Srebrny Pierścień Krakowa wywalczył Jarosław Żur, który na mecie nie krył swojej radości ze zwycięstwa w kategorii młodzik. Świetnie spisała się również Klaudia Bajołek, która debiutując w tej imprezie zakończyła zmagania na 6 pozycji. Zobaczcie fotorelację z tych zawodów.


11/06/2013
Bardzo dobrze spisali się nasi reprezentanci podczas II edycji Pucharu Szlaku Solnego rozegranej 9 czerwca w Spytkowicach. Zawodnicy musieli zmierzyć się nie tylko z wymagającą trasą ale również z ogromnym żarem lejącym się z nieba. Temperatura przekraczająca 30°C wyciskała z uczestników wyścigu siódme poty zmuszając do jeszcze większego wysiłku. (...)
W galerii fotorelacja z zawodów.


04/06/2013
Wójt Gminy Lubieńoraz Klub Sportowy „Luboń” Skomielna Biała zapraszają na III edycję ogólnopolskich zawodów o Puchar Szlaku Solnego MTB. Zawody rozegrane zostaną 30 czerwca 2013 roku w Skomielnej Białej na całkowicie nowej trasie. Zapraszamy do zapoznania się z interaktywną mapką trasy wyścigu.


Sezon MTB rozpoczęty
22/04/2013
Zawodami w Tarnogórze koło Leżajska oraz Tarnowie rozpoczęliśmy sezon MTB 2013. Do Tarnogóry wybraliśmy się na I eliminację do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie górskim. Pierwsze punkty kwalifikacyjne do tej imprezy zdobyła Kaja Karkula, która po sprinterskim finiszu rodem z kolarstwa szosowego uplasowała się na 6 pozycji. Bliski zdobycia pierwszych punktów był Michał Bal, który ostatecznie zakończył rywalizację na 26 miejscu - pierwszym, które nie dawało zdobyczy punktowej. W tym samym wyścigu Bartosz Dziadkowiec był 29 a Szymon Byk 52. Był to ich debiut w tej imprezie, gdyż wszyscy trzej są dopiero pierwszorocznymi juniorami młodszymi. Swój poziom przygotowania do sezonu sprawdziły również Agnieszka Bal w gronie juniorek i Stefania Staszel w kategorii U-23. Agnieszka zakończyła rywalizację na 3 miejscu a Stefania pomimo awarii roweru zdołała wywalczyć znakomitą drugą lokatę. W tym samym czasie druga cześć naszej ekipy rywalizowała w Lasku Lipie na I eliminacji Pucharu Tarnowa MTB. Z bardzo dobrej strony pokazali się młodzicy. Jarosław  Żur na finiszu musiał uznać wyższość rywala jednak 2 lokata również jest godna uznania. W tym samym wyścigu Maciej Biedrończyk był 4 a Dawid Bala 6. W rywalizacji młodziczek znakomite drugie miejsce wywalczyła Barbara Buksa a w kategorii juniorek trzecia była Justyna Latawiec. Rewelacyjnie spisali się również żacy - Łukasz Marszałek zwyciężył w swojej kategorii a Krzysztof Polaniak był 7. W gronie dziewcząt Sabina Wierzycka uplasowała się na drugiej pozycji a Maja Latawiec była 5. W rywalizacji 10-ciolatków nie miał sobie równych Brajan Świder, który z ogromną przewagą wygrał swój wyścig. Bardzo dobrze pojechał także Jakub Kościelniak w rywalizacji juniorów młodszych zajmując wysokie 4 miejsce. Na 10 pozycji zakończył swój udział w zawodach Krystian Musielak w gronie juniorów. Takie samo miejsce wywalczył Jakub Surówka w wyścigu elity mężczyzn. „Oczko” wyżej był Tomasz Bal w gronie orlików. Nie dali również zapomnieć o sobie nasi najstarsi reprezentanci czyli panowie w kategorii masters III. Tadeusz Wacławik był 9 a Józef Rabski w znakomitym stylu „wjechał” na trzeci stopień podium. Pozostaje jedynie pogratulować zawodnikom pierwszych osiągnięć i życzyć sukcesów w całym sezonie.


Pierwsze podium.
24/02/2013
Za naszymi zawodnikami pierwsze starty w sezonie 2013. W sobotę 23 lutego piątka naszych reprezentantów rywalizowała w Stroniach koło Kalwarii w XIV Wyścigu Przełajowym o Puchar Wójta Gminy Stryszów. Podczas tych zawodów najlepiej z tej piątki zaprezentował się Jarosław Żur, który stanął na 3 stopniu podium w gronie młodzików. W tej samej kategorii Dawid Bala zajął 6 miejsce. O podium „otarł się” natomiast Jakub Surówka, który rywalizację w gronie elity zakończył na 4 pozycji. Dwaj juniorzy młodsi - Dominik Burtan i Michał Bal - zajęli odpowiednio 12 i 13 lokatę. Znakomicie radzi sobie również nasza nowa zawodniczka - Klaudia Bajołek - która z powodzeniem startuje w cyklu wyścigów „Biking Blitz” organizowanych w Irlandii, gdzie Klaudia mieszka i trenuje. W dwóch dotychczasowych edycjach zajęła odpowiednio 2 i 3 miejsce. Do rozpoczęcia zasadniczego sezonu MTB pozostał jeszcze ponad miesiąc ale już po tych pierwszych startach widać, że przygotowania idą w dobrą stronę i zapowiadają ciekawy sezon. Zapraszamy do Galerii, gdzie znajdują się zdjęcia z tych imprez.


Przygotowania do sezonu w pełni.
03/02/2013
W sobotę 2 lutego odbyły się kolejne badania wysiłkowe naszych zawodników przed zbliżającym się wielkimi krokami sezonem. Na pierwszy ogień badaniu została poddana najstarsza piątka naszych reprezentantów: Kaja Karkula, Bartosz Dziadkowiec, Agnieszka Bal, Tomasz Bal i Jakub Surówka. Próba wysiłkowa odbyła się pod okiem naszego nowego Trenera Roberta Baścika, który widzi w naszych kolarzach spory potencjał. Dzięki uprzejmości właścicieli klubu Fitnessland w Rabce, badania mogły się odbyć w dogodnych warunkach dla naszych kolarzy za co serdecznie dziękujemy. A tutaj kilka zdjęć.


16/01/2013
W niedzielę 13 stycznia 2013 roku odbyło się spotkanie podsumowujące sezon kolarski 2012 Sekcji Kolarskiej im. Henryka Łasaka KS „Luboń” Skomielna Biała. Doszło na nim do międzypokoleniowego spotkania młodych adeptów kolarstwa z legendami tej dyscypliny. Do Skomielnej Białej przyjechali bowiem „Łasakowcy” czyli wychowankowie oraz współpracownicy śp. Henryka Łasaka. Zdjęcia z tej uroczystości do zobaczenia na stronie Gorczańskiej Grupy Fotograficznej w zakładce Reportaże.


Podsumowanie sezonu
30/12/2012
Mamy przyjemność zaprosić zawodników wraz z rodzicami oraz wszystkich sympatyków na podsumowanie sezonu kolarskiego KS Luboń A.D. 2012, które odbędzie się 13 stycznia 2013 roku. Uroczystość połączona będzie z obchodami 40-tej rocznicy śmierci naszego patrona Henryka Łasaka i rozpocznie się o godz. 13:00  mszą świętą w kościele w Skomielnej Białej. Dalsza część podsumowania odbędzie się w nowej auli przy szkole w Skomielnej Białej. Bardzo liczymy na Wasze przybycie.


Przygotowania do nowego sezonu
19/12/2012
Rozpoczęłiśmy przygotowania do kolejnego sezonu. Nasze treningi prowadzić będziemy pod okiem nowego trenera Pana Roberta Baścika. Natomiast dzięki nawiązaniu współpracy w firmą "Profidea" Państwa Tamary i Pawła Werońskich z Krakowa nasi zawodnicy mogli przejść kompleksowe badania Body Geometry Fit. Liczymy, że będzie to początek udanej współpracy lub nawet przyjaźni.


26/09/2012
Puchar Szlaku Solnego i Puchar Tarnowa MTB 2012 już za nami. Poczytajcie jak spisali się nasi zawodnicy podczas tych imprez. w Galeri zdjęcia z finału Szlaku Solnego i zawodów szkolnych w Myślenicach


12/09/2012
Koniec wakacji wcale nie oznacza końca wyścigów dla naszych zawodników. Wrzesień zapowiada się bardzo intensywnie bowiem przed zawodnikami jeszcze finały Pucharu Tarnowa, Pucharu Szlaku Solnego oraz Pucharu Polski MTB. Koniec sierpnia oraz początek września również obfitował w sporo wyścigów, w których uczestniczyli nasi reprezentanci. Zapraszamy do lektury i galerii zdjęć.


20/08/2012
Udane zawody w Tarnowie, żmija i snake podczas Pucharu Polski MTB w Jeleniej Górze. Zapoznaj się z przygodami naszych zawodników podczas weekendu 18-19 sierpnia. W galerii jak zwykle porcja zdjęć z tych zawodów.


08/08/2012
Za nami kolejne zawody z cyklu Puchar Szlaku Solnego MTB 2012. Zapraszamy do poczytania relacji z tych imprez oraz do galerii.


Nowe filmiki
20/07/2012
Zapraszamy do zakładki z filmami, gdzie dzięki uprzejmości Pawła Biesia znajdziecie filmowe relacje z zawodów w Rabce Zdroju i Skomielnej Białej


16/07/2012
Tytuł II V-ce Mistrzyni Polski, obroniona żółta koszulka liderki Pucharu Polski MTB, wygrane klasyfikacje drużynowe Nutella Mini Tour de Pologne. To wszystko i wiele więcej wydarzyło się podczas pierwszych dwóch tygodni lipca. Więcej szczegółów w naszej relacji. Nie zapomnijcie zaglądnąć do galerii, gdzie znajduje się spora porcja zdjęć z tych imprez.


02/07/2012
1 lipca 2012 roku przy pięknej słonecznej pogodzie rozegrane zostały zawody o Puchar Wójta Gminy Lubień będące jednocześnie Mistrzostwami Małopolski MTB. Zapraszamy na relację z tego wyścigu oraz do galerii zdjęć.


23/06/2012
Zapraszamy do zapoznania się z mapką i profilem trasy w Skomielnej Białej. Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas trasa będzie jeszcze bardziej atrakcyjna i wymagająca. Do zobaczenia 1 lipca !!!


28/05/2012
Miniona sobota obfitowała w wyścigi. Siódemka naszych zawodników wystartowała w Ostrzycach w wyścigu o Puchar Stolema. Natomiast w Kluszkowcach w Bike Maratonie z trudami trasy zmierzyło się kolejnych troje naszych reprezentantów. Jak sobie poradzili przeczytacie w naszej relacji a w Galerii zobczaczycie zdjęcia z Ostrzyc. Miłej lektury.


08/05/2012
Pracowicie upłynął naszym zawodnikom długi weekend majowy. W przeciągu trzech dni wzięli udział dwóch wyścigach: w Zielonej Górze i Żerkowie. Zapraszamy do poczytania o ich osiągnięciach oraz do galerii, gdzie znajdziecie zdjęcia z Zielonej Góry i Żerkowa.


25/04/2012
Korzystając z gościnności Centrum Diagnostyki Sportowej DIAGNOSTIX w Wiśle, troje naszych zawodników przeszło specjalistyczne badania wydolnościowe. Mamy nadzieję, że wyniki tych badań pomogą w ich prawidłowym rozwoju i przyczynią się do sportowych sukcesów w przyszłości. W galerii możecie zobaczyć jak przebiegały badania.


22/04/2012
Wyścigiem w Tarnogórze rozpoczęły się tegoroczne elimunacje do Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w kolarstwie górskim. Pierwsze punkty zdobyły dwie nasze juniorki młodsze czyli Justyna Latawiec i Kaja Karkula. Natomiast nasi juniorzy młodsi będą musieli szukać swoich szans w kolejnych eliminacjach. Zapraszamy do Galerii na fotorelację z Tarnogóry.


15/04/2012
Udanie rozpoczęli nasi zawodnicy starty w XVIII edycji Pucharu Tarnowa MTB. Wielokrotnie stawali na podium a w kategorii żaków całkowicie zdominowali rywalizację zajmując pierwsze cztery miejsca. W galerii fotorelacja z tego wyścigu.


02/04/2012
Wyścigiem o Puchar Ślęży - w sobotę 31 marca - rozpoczęliśmy zmagania w sezonie 2012 MTB. W Aktualnościach relacja z wyścigu w Sobótce a w Galerii jak zwykle porcja zdjęć z tej imprezy.


Nowi zawodnicy
28/03/2012
Dzisiaj odbył się pierwszy w tym roku wspólny trening rowerowy. Był on okazją do poznania dwójki nowych zawodników, którzy dołączyli do naszego grona. Od tego sezonu nasze barwy będą reprezentować Stefania Staszel, która powiększyła grono juniorek oraz Mateusz Rosa - junior młodszy. Serdecznie witamy ich w naszym klubie i życzymy samych sukcesów sportowych i osobistych. Już wkrótce przybliżymy sylwetki naszych nowych reprezentantów.


06/03/2012
Ciężka praca na treningach i wysiłek podczas zawodów został doceniony przez firmę 3M Poland i Dyrektora oddziału w Rabce-Zdroju p. Sławomira Krówkę. W siedzibie zakładu produkcyjnego w Skomielnej Białej Pan Dyrektor Krówka wręczył nagrody rzeczowe dwom najbardziej utytułowanym zawodniczkom - Agnieszce Bal i Kai Karkula. Nasze dziewczyny wielokrotnie stając na podium podczas szeregu wyścigów na arenie ogólnopolskiej oraz poza granicami naszego kraju dumnie prezentowały logo 3M wpisując się w kreowanie pozytywnego wizerunku naszego sponsora.
Panu Sławomirowi Krówce i całej firmie 3M pragniemy serdecznie podziękować za okazaną naszemu klubowi przychylność i liczymy na dalszą owocną współpracę z korzyścią dla obu stron.


05/03/2012
Zapraszamy na relację z zawodów rozpoczynających sezon kolarski ad. 2012 w Małopolsce.
W Galerii jak zwykle porcja zdjęć. Miłej lektury i oglądania.


27/02/2012
Zapraszamy do Galerii na fotorelację z zawodów przełajowych w Kętach


13/02/2012
Jakub Surówka i Józef Rabski w czołówce zawodów narciarstwa biegowego o Puchar Swata i Biegu Papieskiego. Koniecznie zobaczcie galerię zdjęć z tych zawodów.


02/02/2012
Nowy sezon rozpoczynamy ze zmienionym składem. Nasze szeregi opuściły Monika Żur i Patrycja Lewandowska. Swoje starty rowerowe zawiesili natomiast Wioleta Żur, Jarosław Witkowski i Paweł Wacławik. Sylwetki zawodników, którzy będą reprezentować barwy naszego klubu możecie zobaczyć w zakładce "Skład". Zapraszamy do kibicowania nam w roku 2012 !!!


20/11/2011
W minioną sobotę grupka naszych zawodników odwiedziła kilkanaście domów w Skomielnej Białej prosząc o wsparcie. W zamian oferowali pamiątkowe kalendarze. Poczytaj jak im się powiodłow.


16/11/2011
Dworek Fantazja gościł w sobotę 12 listopada kolarzy i sympatyków naszego klubu na oficjalnym podsumowaniu sezonu kolarskiego. Zapraszamy do galerii zdjęć z tej uroczystości autorstwa p. Zbigniewa Krausa


27/10/2011
Bardzo intensywnie upłynął miniony weekend zawodnikom naszego klubu. Cześćzawodników zawitała w sobotę na stok Czantorii w Ustroniu gdzie rozegrano zawody JBG2-Race. Relację z tych zawodów możecie przeczytać tutaj a zdjęcia z wyścigu są tutaj. Natomiast w sobotę i niedzielę gościlismy młodych kolarzy z Catenay we Francji na wspólnej rowerowej wycieczce po Skomielnej i podczas otwarcia nowego boiska piłkarskiego. Relacja z tych wydarzeń jest tutaj a galeria zdjęć tutaj.


05/10/2011
Jest nam niezmiernie miło poinformować iż Prezes naszego Klubu - Edward Bal - został laureatem plebiscytu „Społecznik Roku Powiatu Myślenickiego 2011”. Plebiscyt został zorganizowany przez Portal Dobrej Informacji,  Izbę Gospodarczą Dorzecza Raby i miesięcznik "Sedno". Wręczenie statuetek dla laureatów odbyło się w sobotę 1 października podczas Pikniku Rodzinnego na zamku w Dobczycach. Relacja z finału plebiscytu znajduje się na stronie portalu www.powiatmyslenice.pl. Panu Prezesowi składamy serdeczne gratulacje i życzymy dalszych sukcesów w pracy społecznej.


28/09/2011
Tegoroczna edycja Pucharu Szlaku Solnego dobiegła końca. Jak spisali się nasi reprezentanci dowiecie się czytając relację w Aktualnościach. Zdjęcia z finałowego wyścigu w Spytkowicach możecie zobaczyć tutaj.


21/09/2011
Dodałem nową zakładkę: Filmy. Jest to odnośnik do mojego kanału na YT, na którym będę umieszczał i zbierał filmiki z zawodów kolarskich. Zapraszam do odwiedzania.


20/09/2011
Dobiegły końca tegoroczne zmagania o Puchar Tarnowa MTB. Poczytajcie z jakim efektem startowali tam nasi zawodnicy. Zdjęcia z ostatniej edycji możecie zobaczyć tutaj.


16/09/2011
Zapraszamy do nowej odsłony naszej Galerii klubowej. Znajdziecie w niej zdjęcia z wyścigów z ostatnich dwóch sezonów. Mamy nadzieję, że nowa szata przypadnie Wam do gustu.


13/09/2011
Miniony weekend nasi zawodnicy spędzili w Lubawce na XVII Międzynarodowych Otwartych Zawodach w Kolarstwie Górskim. O tym jak spisali się podczas tych zawodów możecie przeczytać w Aktualnościach. Zdjęcia z tego wyścigu możecie zobaczyć tutaj.


06/09/2011
Pięć złotych medali zdobyli nasi zawodnicy podczas V edycji Pucharu Szlaku Solnego rozegranej 4 września w Rabce-Zdroju. Józef Rabski i Łukasz Marszałek najlepszymi mężczyznami w swoich kategoriach. Zwycięski powrót Moniki Żur na podhalańskie trasy. Agnieszka Bal lepsza od Mistrzyni Polski! Kaja Karkula Mistrzynią Makroregionu!!! Chcesz wiedzieć i zobaczyć więcej? Zapraszamy do Aktualności i Galerii


Monika Żur 8. juniorką świata !!!
01/09/2011
Podczas rozgrywanych w szwajcarskim Champery mistrzostw świata MTB świetnie spisała się naszas reprezentantka - Monika Żur. Zawodniczka startująca w kategorii juniorek z powodu małej liczby punktów UCI na starcie została ustawiona pod koniec stawki. Nie ułatwiło jej to rywalizacji, gdyż najgroźniejsze rywali startujące z pierwszej linii już na samym początku odjechały pozostałym zawodniczkom. Monika znana ze swej waleczności nie zrażona tym faktem przystąpiła do mozolnego przebijania się do przodu. Na trudnej technicznie i wymagającej fizycznie trasie naszej reprezentantce udało się osiągnąć świetne ósme miejsce. Monice gratulujemy znakomitego rezultatu !!!


26/08/2011
Nadrabiamy zaległości w relacjach z występów naszych zawodników podczas szeregu imprez rozgrywanych na przełomie lipca i sierpnia.Zapraszamy do lektury. Zdjęcia wkrótce.


17/07/2011
Nasi zawodnicy z powodzeniem startują również na szosie. Poczytaj jak poradzili sobie podczas wyścigu o Puchar Wójtam Gminy Polanka Wielka, który był jednocześnie Mistrzostwami Małopolski dla młodzików, młodziczek, juniorów młodszych, juniorek młodszych i mastersów. W galerii jak zwykle kilka zdjęć z tej imprezy.


12/07/2011
Tym razem to nasza miejscowość gościła kolarzy górskich z całej Polski. Byliśmy bowiem gospodarzem III edycji Pucharu Szlaku Solnego, Finału Eliminacji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży oraz Mistrzostw Małopolski MTB młodzików i młodziczek. Poczytajcie jak poradzili sobie nasi zawodnicy na trudnej i wymagającej trasie. W galerii jak zwykle porcja zdjęć z zawodów.


01/07/2011
Zapraszamy do zapoznania się z przebiegiem i profilem trasy wyścigu w ramach Pucharu Szlaku Solnego, który odbędzie się 10 lipca 2011 roku w Skomielnej Białej. Trasa została nieco zmodyfikowana w porównaniu do lat ubiegłych i zapewniamy, że jest naprawdę ciekawa i wymagająca.


30/06/2011
Jak pewnie zauważyliście w naszych relacjach pojawiło się kilka nowych nazwisk. Miło jest nam powitać w naszym gronie nowych zawodników tj. Roberta Srokę w kategorii Orlik oraz Łukasza Marszałka i Krzysztofa Polaniaka w kategorii Dzieci. Ich sylwetki możecie poznać w dziale "Skład". Naszym nowym kolegom życzymy samych sukcesów sportowych i osobistych!!!


30/06/2011
29 czerwca 2011 roku w Dworach koło Oświęcimia rozegrane zostały Mistrzostwa Małopolski oraz Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików i Młodziczek w jeździe indywidualnej na czas. Nasi zawodnicy osiągnęli na tych zawodach doskonałe rezultaty, o których możecie przeczytać w aktualnościach. Natomiast w galerii jak zwykle kilka zdjęć z tej imprezy. Zapraszamy do lektury.


28/06/2011
W ramach 2 eliminacji Pucharu Szlaku Solnego w Nowym Sączu rozegrano również Mistrzostwa Polski Zrzeszenia Ludowych Zespołów Sportowych. Poczytaj jak poradzili sobie nasi zawodnicy i zobacz w galerii zdjęcia z tej imprezy.


21/06/2011
Podczas rozgrywanych w dniach 17-19 czerwca Mistrzostw Polski MTB w Kielcach Monika Żur obroniła tytuł wywalczony przed rokiem w Wałbrzychu. Świetnie spisali się również inni nasi zawodnicy. W Aktualnościach relacja z mistrzostw a w Galerii zdjęcia z tej imprezy. Zapraszamy


16/06/2011
Przeczytajcie relację ze startów naszych zawodników na zawodach szosowych. W galerii kilka zdjęć z Podhale Tour.


06/06/2011
Podczas finału Plus Grand Prix MTB rozegranego w minioną niedzielę w Jeleniej Górze nasi zawodnicy aż czterokrotnie stawali na podium w klasyfikacji generalnej. Taka sztuka nie udała się żadnemu innemu klubowi. Przeczytajcie relację z tych zawodów i zobaczcie jak nasi zawodnicy tego dokonali.


Kuba Surówka Akademickim V-ce Mistrzem Śląska !!!
01/06/2011
W czasie kiedy część naszych zawodników rywalizowała w Nałęczowie dwójka naszych reprezentatów uczestniczyła w maratonie MTB Silesia Cup w Chorzowie. Józef Rabski na dystansie MEGA zajął 26 pozycję w kategorii open i jednocześnie  znakomite czwarte miejsce w kategorii M4. Natomiast Kuba Surówka na dystansie GIGA w kategorii open był 5 i w kategorii M2 również zajął 5 miejsce. Dzieki temu, że wcześniej punktował również w Wiśle, Jaworznie i Gliwicach, to w klasyfikacji końcowej sięgnął po tytuł Akademickiego v-ce Mistrza Śląska jako reprezentant AWF Katowice. Obu zawodnikom składamy serdeczne gratulacje !!!


31/05/2011
Niezwykle udany start zaliczyli nasi zawodnicy podczas pierwszej edycji Plus Grand Prix MTB w Nałęczowie. Na relację z tych zawodów zapraszamy do Aktualności. Zapraszamy również go Galerii, gdzie możecie zobaczyć zdjęcia z tej imprezy.


24/05/2011
Dwa minione weekendy były bardzo pasjonujące dla naszych zawodników. W Aktualnościach relacja z tych  ciekawych wydarzeń. Natomiast w Galerii garść fotek z Tarnowa i Doliny Będkowskiej. Miłej lektury i oglądania zdjęć.


09/05/2011
Zawodami z Podstolicach koło Wieliczki rozpoczął się Puchar Szlaku Solnego MTB 2011. O tym jak wyglądała rywalizacja podczas tego wyścigu poczytacie w Aktualnościach. W Galerii natomiast zobaczycie co czekało zawodników na trasie.
Zapraszamy do lektury  i oglądania.


03/05/2011
Zapraszamy do poczytania relacji z zawodów w Zielonej Górze.
W Galerii jak zwykle zdjęcia z tej imprezy. Zapraszamy do lektury i miłego oglądania.


25/04/2011
Urząd Gminy w Lubniu ogłosił przetarg na budowę boiska sportowego w Skomielnej Białej. Jest to pierwszy krok do powstania całego kompleksu sportowego. Jak w przyszłości ma to wyglądać możecie zobaczyć w Galerii. Miłego oglądania.


25/04/2011
W galerii pojawiły się zdjęcia z Eliminacji Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w Tarnogórze, które odbyły się 17 kwietnia 2011 roku. Zapraszamy do oglądania.


20/04/2011
W Aktualnościach relacja z występu naszych zawodników na zawodach w Tarnowie i Tarnogórze. Natomiast w Galerii zdjęcia z Tarnowa. Zapraszamy do lektury.


06/04/2011
Przeczytajcie relację z występu naszych zawodników w zawodach o Puchar Ślęży, które były oficjalnym rozpoczęciem sezonu MTB Polskiego Związku Kolarskiego. W Galerii jak zwykle zdjęcia z tej imprezy.


29/03/2011
W Aktualnościach przeczytacie relację z naszej wyprawy na zawody Pucharu Austrii MTB do Langenlois. Zapraszamy również do Galerii, gdzie możecie zobaczyć zdjęcia z tej imprezy.


13/03/2011
W Aktualnościach relacja z występu naszych zawodników na Mistrzostwach Małopolski w przełajach, które rozegrane zostały 12 marca 2011 roku w Kętach. W Galerii znajdziecie również fotorelację z tej imprezy. Życzymy miłej lektury i oglądania.


26/02/2011
W Aktualnościach relacja z pierwszych w tym sezonie zawodów - przełajów w Stroniach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z tych zawodów. Zdjęcia do zobaczenia w Galerii.


24/02/2011
W Aktualnościach informacja o podsumowaniu sezonu przez Małopolskie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe a w Galerii kilka zdjęć z tej imprezy.


Przygotowania do sezonu
24/02/2011
W Aktualnościach relacja z przygotowań naszych zawodników do rozpoczęcia nowego sezonu.


08/02/2011
Dodano zakładkę Kalendarz, gdzie znajdziecie terminy zawodów, w których planowany jest start zawodników naszej sekcji kolarskiej.


04/02/2011
W Aktualnościach relacja z podsumowania sezonu kolarskiego 2010 naszej sekcji
a w Galerii - fotorelacja z tej imprezy


30/01/2011
Zapraszamy do obejrzenia występu naszych zawodniczek podczas Mistrzostw Polski MTB - Wałbrzych 2010.
Filmik jest do zobaczenia w Galerii.


28/01/2011
Zapraszamy do Galerii, gdzie możecie zobaczyć zdjęcia z zawodów, w których uczestniczyli zawodnicy naszej sekcji.